ceterach موناکو لیون لوشامپیونه فرانسه

ceterach: موناکو لیون لوشامپیونه فرانسه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «رویاهای دم صبح» در میان فیلم‌های محبوب برلین قرار داده شد

مستند «رویاهای دم صبح» به‌عنوان یکی از ۱۳ فیلم در جشنواره فیلم‌های محبوب برلین در کشور آلمان پذیرفته شد.

«رویاهای دم صبح» در میان فیلم‌های محبوب برلین قرار داده شد

«رویاهای دم صبح» در میان فیلم های محبوب برلین قرار گرفت

عبارات مهم : جایزه

مستند «رویاهای دم صبح» به عنوان یکی از ۱۳ فیلم در جشنواره فیلم های محبوب برلین در کشور آلمان پذیرفته شد.

به گزارش ایسنا، این مستند به نویسندگی و کارگردانی مهرداد اسکویی در ادامه حضورهای بین المللی خود، این بار در جشنواره فیلم های محبوب برلین روی پرده می رود که از ۲۰ تا ۲۴ سپتامبر (۲۹ شهریور تا ۲ مهرماه) در کشور آلمان برگزار می شود.

«رویاهای دم صبح» در میان فیلم‌های محبوب برلین قرار داده شد

جشنواره فیلم های محبوب برلین هر سال به نمایش آثار منتخب جشنواره های بین المللی می پردازد و برندگان جایزه نیز به شکل مستقیم به وسیله مخاطبان فیلم ها گزینش می شوند.

مستند «رویاهای دم صبح» پیش از این، علاوه بر دریافت جایزه عفو بین الملل از شصت وششمین دوره جشنواره فیلم برلین، توانسته جایزه بزرگ جشنواره «ترو فالس» آمریکا را با نام «ترو ویژن اِوارد» به عنوان عالی ترین مستندساز سال ٢٠١٦، جایزه بزرگ و نیز جایزه عالی ترین فیلم «الهام بخش» را از جشنواره فول فریم آمریکا، جایزه بزرگ جشنواره فیلم مردم نگاری «ژان روش» فرانسه، جایزه عالی ترین مستند بلند جشنواره «هات اسپرینگز» آمریکا، جایزه معتبر عالی ترین فیلم مستند جشنواره لندن و همچنین عالی ترین مستند دهمین دوره جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک را کسب کند.

مستند «رویاهای دم صبح» به‌عنوان یکی از ۱۳ فیلم در جشنواره فیلم‌های محبوب برلین در کشور آلمان پذیرفته شد.

اسکویی پیش تر در جشنواره فیلم فجر، گروه تحریریه سایت عالی ترین کارگردانی فیلم مستند و در جشنواره سینما حقیقت، جایزه عالی ترین کارگردانی را جهت فیلم «رویاهای دم صبح» گرفت.

انجمن بین المللی مستند (IDA) سال گذشته با اعطای جایزه «پار لورنتز»، از مهرداد اسکویی جهت ساخت مستند «رویاهای دم صبح» تقدیر کرد.

این مستند که پخش بین المللی آن را نسرین میرشب برعهده دارد، روایت سرگذشت دختران نوجوانی است که در روزهای نهایی سال جهت گرفتن حکم آزادی خود از کانون اصلاح و تربیت انتظار می کشند.

«رویاهای دم صبح» در میان فیلم‌های محبوب برلین قرار داده شد

واژه های کلیدی: جایزه | مستند | آمریکا | جشنواره | کارگردانی | جشنواره فیلم | مهرداد اسکویی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog