ceterach موناکو لیون لوشامپیونه فرانسه

ceterach: موناکو لیون لوشامپیونه فرانسه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پرطرفدارترین خواننده ها بر اساس آمار اپراتورهای گوشی

این روزها تعداد خواننده های پاپ خیلی زیاد شده است هست. عمده آن ها با هزینه های شخصی یا با پیدا کردن یک حامی تلاش دارند هر طور که هست، خودشان را نشان دهند. زیاد

پرطرفدارترین خواننده ها بر اساس آمار اپراتورهای گوشی

پرطرفدارترین خواننده ها بر اساس آمار اپراتورهای تلفن همراه

عبارات مهم : موزیک

این روزها تعداد خواننده های پاپ خیلی زیاد شده است هست. عمده آن ها با هزینه های شخصی یا با پیدا کردن یک حامی تلاش دارند هر طور که هست، خودشان را نشان دهند. زیاد این هزینه ها هم صرف تبلیغات در سایت های پخش موزیک ، اینستاگرام و خبر رسان تلگرام می شود.

جالب است بدانید خواننده های نوپا در زیاد مواقع هزینه های نسبتا گزافی هم صرف خریدن لایک و اوج بردن جعلی آمار دانلود در سایت های متفاوت می کنند. در چنین شرایطی چطور می توان فهمید که کدام خواننده و کدام موزیک به صورت واقعی بین عموم مردم محبوب است؟ روزنامه «هفت صبح» در گزارشی با نگاهی جدید، پرفروش ترین خواننده ها از نگاه مردم را معرفی کرده است که در ادامه می خوانید.

از کجا بفهمیم کی چقدر فروخت؟
شاید بگویید به آسانی از میزان فروش بلیت کنسرت خواننده ها می توان فهمید که کدام خواننده رکورد محبوبیت و استقبال را در دست دارد. ولی نه، باید بگویم که این یکی اگرچه به حقیقت نزدیک است ولی هنگامی که بسیاری از کنسرت ها به صورت مجانی یا با تخفیف های ۸۰ درصدی پر می شود، باز نمی توانیم با قطعیت بگوییم که فلان خواننده چقدر بین مردم محبوب است.

اگر ملاک را سایت های دانلود موسیقی، کانال های ماهواره ای، بیلبوردهای خیابانی، خبر رسان تلگرام و اینستاگرام بگذاریم بازهم با خرید لایک و صرف هزینه به وسیله خود خواننده، این امکان جهت به دست آمدن محبوبیت واقعی خدشه دار می شود. تنها یک جا جهت فهمیدن این عنوان می ماند. تنها جایی که دلالان شهرت از آن غافل مانده اند، آمار اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هست. تنها جایی که آمار سالمی از خرید آهنگ های پیشواز خواننده ها به وسیله مردم ارائه می دهند یا بهتر بگویم، جایی که مشخص می شود مردم جهت کدام خواننده پول واقعی خرج می کنند.

جالب است بدانید در فهرست پرمخاطب ترین آهنگ های پیشواز، علاوه بر چند خواننده معروف که همه ما می شناسیم، اسامی خواننده های دیگری هم به چشم می خورد که ممکن است تا به حال اسمشان را هم نشنیده باشیم.

برترین ها در ایرانسل
در رتبه بندی ۱۰ موزیک پرمخاطب ماهانه سایت ایرانسل، نام حمید هیراد در چهار جایگاه اول، سوم، ششم و هشتم به چشم می خورد. جالب است بدانید که رتبه اول متعلق به قسمت اول موزیک «شوخیه مگه» است و رتبه سوم متعلق به قسمت دوم یا ترجیع بند همین موزیک هست، رتبه ششم متعلق به موزیک «نیمه جانم» و رتبه هشتم هم به موزیک «معشوق» از همین خواننده تعلق دارد. رتبه دوم متعلق به موزیک «تو که نیستی پیشم» آرش و مسیح است و موزیک «روز برفی» مرتضی پاشایی همچنان در مقام پنجم پرفروش های ماهانه ایرانسل قرار دارد. رتبه های هفتم و نهم هم به ترتیب متعلق به بهنام بانی و محمد علیزاده است.

در کمال تعجب نام دو خواننده در رتبه های چهارم و دهم سایت ایرانسل واقع شده است است که شاید تا به حال اسمی از آن ها نشنیده باشیم. موزیک «مادر» از رضا نیک فرجام در چهارمین جایگاه و موزیک «تو که دیدی» از علی ارشدی در جایگاه دهم.

اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم این دو موزیک کیفیت راضی کننده ای در فرم و محتوا ندارند، ولی این که دو خواننده که تا به حال اسمی از آن ها در رسانه ها نشنیده ایم، در فهرست ده تایی یکی از بزرگ ترین اپراتورهای گوشی قرار گرفته اند، به خودی خود جالب است.

برترین ها در همراه اول
در سایت همراه اول اوضاع ازاین هم بامزه تر هست. در فهرست ۱۰ آوای انتظار برتر این اپراتور، رتبه اول متعلق به موزیک «مادر» رضا نیک فرجام است (همان آهنگی که در سایت ایرانسل در جایگاه چهارم قرار داشت). «عاشقم کرده» بهنام بانی در جایگاه دوم است و رتبه سوم هم به موزیک یکسان حمید هیراد و پازل بند به نام «دلارام» تعلق دارد. حمید هیراد در همراه اول، تنها همین یک جایگاه را دارد. محمد علیزاده و فرزاد فرزین هم در این فهرست جایگاه های چهارم و پنجم را جهت قطعات «عشقم این روزها» و «عاشقت شدم» به دست آورده اند. ماکان بند هم که این روزها اسم شان حسابی سر زبان ها افتاده، در سایت همراه اول رتبه هفتم را جهت موزیک «هر بار این درو» به دست آورده است.

جالب این که رتبه های ششم و هشتم به دو مداح تخصیص داده شده است دارد. دو قطعه «کربلا می خوام» و «آقا حسین» از جلال زارع و روح ا… ابوالحسنی. نهمین قطعه پرطرفدار هم متعلق به یک خواننده آذری زبان به نام رحیم شهریاری با نام «علی بالا» هست. در این فهرست نام محمد رضا انصاریان هم به چشم می خورد که البته این یکی، دیگر با موسیقی در ارتباط نیست و صلوات خاصه امام رضا (ع) است که مرحوم انصاریان به قشنگی آن را خوانده است.

پرطرفدارترین خواننده ها بر اساس آمار اپراتورهای گوشی

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: موزیک | همراه | ایرانسل | خواننده | ایرانسل | خواننده | اپراتورهای تلفن | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog