ceterach موناکو لیون لوشامپیونه فرانسه

ceterach: موناکو لیون لوشامپیونه فرانسه

گت بلاگز بین‌الملل عقب‌نشینی رودی جولیانی از بیانات پیشین خود راجع به طرح ضدمهاجرتی ترامپ

شهردار سابق نیویورک بیانات پیشین خود راجع به کمک به دونالد ترامپ در ارائه طرح ضدمهاجرتی علیه مسلمانان را بعد گرفت.

عقب‌نشینی رودی جولیانی از بیانات پیشین خود راجع به طرح ضدمهاجرتی ترامپ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از هیل، “رودی جولیانی”، شهردار سابق نیویورک روز دوشنبه بیانات پیشین خود راجع به کمک به “دونالد ترامپ”، مدیر جمهور آمریکا جهت ارائه طرح ضدمهاجرتی علیه مسلمانان را بعد گرفت و گفت هیچ نقشی در ارائه دستورات اجرایی ترامپ در این زمینه نداشته است.
وی روز دوشنبه از بیانات پیشین خود عقب نشینی کرد و گفت: “نه من و نه شرکتی که در آن کار می کنم در این عنوان دخالتی نداشته ایم. به علاوه، من در هیچ کمیسیونی که در ارتباط با طرح ضدمهاجرتی دونالد ترامپ باشد فعالیتی ندارم. من در نوشتن این دستورات دولت ترامپ هیچ نقشی نداشته ام.”

عبارات مهم : دوشنبه

این درحالیست که بیانات رودی جولیانی در روز دوشنبه با آنچه وی در ماه ژانویه مطرح کرده بود به کلی مغایرت دارد.
رودی جولیانی که از جمله مشاوران دونالد ترامپ در طول رقابتهای انتخاباتی بود در مصاحبه ماه ژانویه امسال میلادی با شبکه فاکس نیوز اعلام کرد ترامپ از وی درخواست کرده است در طرح ضدمهاجرتی دولت علیه ورود مسلمانان به کشور به او کمک کند.
وی در آن مصاحبه گفته بود: ترامپ نخستین بار این طرح را ممنوعیتی جهت مسلمانان نامگذاری کرده بود. او با من تماس گرفت و گفت می خواهم یک کمیسیون تشکیل دهم. مرا راهنمایی کن که از طریق قانون این کار را انجام دهم.
در طرح ضدمهاجرتی دونالد ترامپ، اتباع 6 کشور مسلمان از جمله کشور عزیزمان ایران به مدت 90 روز اجازه ورود به خاک آمریکا را ندارند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دوشنبه | مسلمانان | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | ترامپ | دونالد ترامپ | رئیس جمهور آمریکا | طرح ضدمهاجرتی ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog